KONST / Litografier / Färglitografi 12769230
nr 1276 9230
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), Don Quijote. Signerad, numrerad 145/250. Motivet: 54x75cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:02:18
150 kr